Akademia Kurzei

Przedszkole położone jest tuż przy malowniczym Parku Reduta. Budynek zarówno na zewnątrz jak i w środku wyposażony jest w nowoczesny monitoring. Dzieci codziennie smakują pyszne posiłki przygotowane przez naszego szefa kuchni. W przedszkolu są trzy przestronne i w pełni wyposażone sale zabaw.  Dysponujemy nowoczesna tablica interaktywna, która wspiera zajęcia rozwojowe nauczycieli.

Opinie o naszej Akademii

Jarosław PałaszJarosław Pałasz
10:42 29 Jun 23
The kindergarten is worth recommending :) Qualified staff to whom you can confidently and confidently entrust the care of your child.
Rubayski89Rubayski89
10:30 29 Jun 23
Great kindergarten, great staff, perfect place for children :) The facility is worth recommending.
Wiktor DanzerWiktor Danzer
20:25 28 Jun 23
Karolina GubałaKarolina Gubała
20:36 23 Jun 23
I recommend a great place for a child who wants to explore the world. A rich database of teaching resources, aunts well prepared for classes. Wonderful atmosphere, intimate kindergarten, small groups. Great teacher-parent cooperation. Children's needs come first! Lots of different activities for children. ☺️
Małgorzata JamroMałgorzata Jamro
20:15 23 Jun 23
Patrycja ŁuczyckaPatrycja Łuczycka
14:33 03 Jun 23
I recommend this kindergarten, my daughter goes there happy every day. The ladies are very caring and you can always talk and get advice about your child. I recommend it to everyone :)
Natalia BiegunNatalia Biegun
12:28 03 Jun 23
Amazing kindergarten! There's a lot going on and it's interesting: daily walks (sometimes even twice a day, and in winter sledding), very nice English in the form of fun with an aunt (native speaker), interesting, varied teaching classes with smiling aunts, experiments, Zumba, art classes, music, classes with a speech therapist, a swimming pool every Friday for those interested (my son loves it), numerous trips, e.g. to the zoo, theater, museum, forest, fire brigade. My son runs into the kindergarten smiling and doesn't even have time to say goodbye. Family atmosphere, individual approach, I recommend it!
Agnieszka KordeckaAgnieszka Kordecka
12:47 02 Jun 23
The undoubted advantage of the Academy is its excellent staff of teachers. The aunts are always willing to help, they do not underestimate the children's needs, and the cooperation between parents and the kindergarten is also effective.Children are very well cared for, have interesting activities, and spend a lot of time outdoors. Cameras are also a big advantage, thanks to which you can see what your child is doing. I recommend!
Kasia EmKasia Em
16:53 18 Jan 23
There is always a very family atmosphere at the Kurzei Little Einsteins Academy. Children learn about the world every day through a variety of games, extracurricular activities and interesting activities. The ladies are very nice, creative and provide professional help, you can leave your child under their care with full confidence!
js_loader

ul. ks. Jana Kurzei 2/U4,

Numer telefonu

Nieodpłatne zajęcia dodatkowe

Codziennie
Zajęcia rozwojowo-dydaktyczne z nauczycielem
Język angielski z native speaker’em
Wyjścia do Parku Reduta
Prowadzenie zajęć przygotowujących dzieci do podjęcia nauki w szkole tzw. „zerówka”
Gry i zabawy na pobliskich placach zabaw
Zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami rytmiki i logorytmiki
Kącik czytelniczy-własna biblioteka, wspólne czytanie i słuchanie
Raz w tygodniu
Zumba
Gimnastyka buzi i języka
Kuchnia Einsteina
Kodowanie na dywanie
Zajęcia basenowe i nauka pływania
Zajęcia logopedyczne i obserwacja pedagogiczno-psychologiczna
Raz w miesiącu
Sensoplastyka
Warsztaty „Poznajemy Świat”
Dzień Pasji i Zainteresowań
Realizowanie jednej z czterech kompetencji przyszłości
Warsztaty „Poznajemy Kraków”
Atrakcyjne wycieczki tematyczne i krajobrazowe
Realizacja ogólnopolskich projektów np. „Witaminki”, „Świadomość procentuje” i wiele innych

Z pasji do nauczania - czyli nasza misja

Akademia Małych Einsteinnów to zespół specjalistów, dla których czas z dziećmi jest pasją i misją. Stale poszerzamy swoją wiedzę. Jesteśmy kreatywni, posiadamy bogaty warsztat wiedzy i umiejętności. Podążamy za dziećmi we współpracy z rodzicami
i kadrą specjalistów.

Absolwent Akademii kończąc edukację nauczył się kluczowych kompetencji:

• samodzielność,
  • decyzyjność,
  • odpowiedzialność,
  • przygotowanie do szkoły

OPŁATY

Czesne za miesiąc 1 100 zł (płatne z góry przelewem na konto do piątego dnia każdego miesiąca)
Dzienna stawka żywieniowa 23 zł (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek) Prowadzimy własną kuchnię.
Opłata rejestracyjna (zadatek) 750 zł
Wyjazdy poza przedszkole: teatr, muzeum, basen, zoo itd.,
Podręczniki koszt ok 100zł-150zł (1x w roku).

Rozwiń potencjał Twojego dziecka

Akademia to przedszkole, które rozwija i inspiruje Twoje dziecko, tutaj każdy odkrywa świat po swojemu!

Zapisz swoje dziecko