Akademia Marchołta

Przedszkole położone jest nieopodal malowniczego Parku Reduta. Dysponujemy własnym placem zabaw w pełni wyposażonym.  Budynek zarówno na zewnątrz jak i w środku wyposażony jest w nowoczesny monitoring. Dzieci codziennie smakują pyszne posiłki przygotowane przez naszego szefa kuchni.

Opinie o naszej Akademii

Anna JaworAnna Jawor
12:45 02 Jun 23
The Academy is a place full of warmth, kindness and acquiring knowledge in a non-obvious way. Not only the children develop here, but also the staff and teachers who set new goals for themselves, thanks to which extraordinary things are happening here all the time. The atmosphere here is based on fruitful cooperation between parents and teachers, which is a unique advantage of this place and proves the family relationship we want to maintain.
js_loader

ul. Marchołta 3/2,

Numer telefonu

Nieodpłatne zajęcia dodatkowe

Codziennie
Zajęcia rozwojowo-dydaktyczne z nauczycielem
Język angielski z native speaker’em
Wyjścia do Parku Reduta
Prowadzenie zajęć przygotowujących dzieci do podjęcia nauki w szkole tzw. „zerówka”
Gry i zabawy na pobliskich placach zabaw
Zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami rytmiki i logorytmiki
Kącik czytelniczy-własna biblioteka, wspólne czytanie i słuchanie
Raz w tygodniu
Zumba
Gimnastyka buzi i języka
Kuchnia Einsteina
Kodowanie na dywanie
Zajęcia basenowe i nauka pływania
Zajęcia logopedyczne i obserwacja pedagogiczno-psychologiczna
Raz w miesiącu
Sensoplastyka
Warsztaty „Poznajemy Świat”
Dzień Pasji i Zainteresowań
Realizowanie jednej z czterech kompetencji przyszłości
Warsztaty „Poznajemy Kraków”
Atrakcyjne wycieczki tematyczne i krajobrazowe
Realizacja ogólnopolskich projektów np. „Witaminki”, „Świadomość procentuje” i wiele innych

Z pasji do nauczania - czyli nasza misja

Akademia Małych Einsteinnów to zespół specjalistów, dla których czas z dziećmi jest pasją i misją. Stale poszerzamy swoją wiedzę. Jesteśmy kreatywni, posiadamy bogaty warsztat wiedzy i umiejętności. Podążamy za dziećmi we współpracy z rodzicami
i kadrą specjalistów.

Absolwent Akademii kończąc edukację nauczył się kluczowych kompetencji:

• samodzielność,
  • decyzyjność,
  • odpowiedzialność,
  • przygotowanie do szkoły

OPŁATY

Czesne za miesiąc 1 100 zł (płatne z góry przelewem na konto do piątego dnia każdego miesiąca)
Dzienna stawka żywieniowa 23 zł (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek) Prowadzimy własną kuchnię.
Opłata rejestracyjna (zadatek) 750 zł
Wyjazdy poza przedszkole: teatr, muzeum, basen, zoo itd.,
Podręczniki koszt ok 100zł-150zł (1x w roku).

Rozwiń potencjał Twojego dziecka

Akademia to przedszkole, które rozwija i inspiruje Twoje dziecko, tutaj każdy odkrywa świat po swojemu!

Zapisz swoje dziecko