Akademia Reduta

Przedszkole położone jest tuż przy malowniczym Parku Reduta. Dysponujemy własnym placem zabaw w pełni wyposażonym. Budynek zarówno na zewnątrz jak i w środku wyposażony jest w nowoczesny monitoring. Dzieci codziennie smakują pyszne posiłki przygotowane przez naszego szefa kuchni.

Opinie o naszej Akademii

Mamy już kilka lat doświadczeń w Akademi z dwójką dzieci i z całego serca polecam to miejsce. Ciekawe zajęcia, indywidualne podejście do dzieci, przyjazne ciocie, ciepła atmosfera. Przedszkole cały czas się rozwija i przez te kilka lat poziom tylko wzrasta.Najlepszą recenzją jest jednak to, że kiedyś dwójka dzieci, a teraz córka bardzo chętnie rano idzie do przedszkola, a popołudniu mówi „była dziś świetna zabawa!”.
Paulina BrzózkaPaulina Brzózka
19:36 15 Jan 23
Cudowne miejsce!Świetnie wyposażone przedszkole, bogate w różnorodne wydarzenia oraz zajęcia.Wspaniała kadra, która dba o potrzeby dzieci i wychodzi na przeciw oczekiwaniom rodziców.Serdecznie polecam!
Moon FlowerMoon Flower
11:01 04 Oct 22
Rok temu przenieśliśmy syna do Akademii Malych Einsteinów na Kurzei 2/4 i była to jedna z najlepszych decyzji. W miesiąc opanował język polski, co w poprzednim międzynarodowym przedszkolu było trudne. Teraz z łatwością śpiewa angielskie piosenki. Dzięki wspaniałym nauczycielom nasz syn stał się bardziej niezależny i pewny siebie. Program przedszkola jest znakomity. Za rok nasz syn w wieku 4 lat był na wycieczce do straży pożarnej, w teatrze, w lesie, w bibliotece, na rynku, nauczył się sortować śmieci i dbać o przyrodę, przeprowadził wiele eksperymentował, dokonywał odkryć dla siebie, znalazł nowych przyjaciół i wiele innych. Ale co najważniejsze, nasz synek każdego ranka z przyjemnością chodził do Akademii, a na wakacjach bardzo tęsknił za przedszkolem.Gdyby nie przeprowadzka, z pewnością kontynuowalibyśmy naszą pasjonującą podróż w Akademii Malych Einsteinów.Dziękuję Pani Sabinie, Pani Klaudii! W naszych sercach szczególne i niezastąpione miejsce jest dla Akademii Malych Einsteinów. Mile widziane! Będziemy tęsknić!
Kamila ZychKamila Zych
16:42 12 Sep 22
Piękne i niesamowicie wyposażone przedszkole. Dzieci mogą się rozwijać w najlepszych warunkach wśród profesjonalnej kadry.
Katarzyna MinokKatarzyna Minok
16:01 12 Sep 22
Przedszkole zgodne z moimi wartościami. Jestem pod wielkim wrażeniem jak bardzo zaangażowana jest kadra! Zawsze znajda czas na rozmowę - co nie zdarza się w każdym przedszkolu. Mam porównanie ???? Polecam!
Aneta BoritzkaAneta Boritzka
10:28 03 Aug 22
Wspaniałe miejsce dla mojego dziecka! Wykwalifikowana kadra nauczycieli i pedagogów. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i komunikacji z nauczycielami. Bardzo zaangażowani w swoją pracę. Polecam każdemu rodzicowi, który stoi przed wyborem przedszkola!
Renata KuraśRenata Kuraś
23:24 02 Mar 22
Moja opinia dotyczy oddziału na ul. Marchołta. To kameralne przedszkole, dziecko odnalazło się w nim natychmiastowo. Dyrekcja i wychowawczynie są otwartymi osobami, nawet w pandemicznych realiach łatwo było się z nimi skontaktować i omówić bieżące sprawy. Dzieciaki są świetnie zaopiekowane! Mam zaufanie do tego miejsca.
js_loader

ul. Reduta 36/9,

Numer telefonu

Nieodpłatne zajęcia dodatkowe

Codziennie
Zajęcia rozwojowo-dydaktyczne z nauczycielem
Język angielski z native speaker’em
Wyjścia do Parku Reduta
Prowadzenie zajęć przygotowujących dzieci do podjęcia nauki w szkole tzw. „zerówka”
Gry i zabawy na pobliskich placach zabaw
Zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami rytmiki i logorytmiki
Kącik czytelniczy-własna biblioteka, wspólne czytanie i słuchanie
Raz w tygodniu
Zumba
Gimnastyka buzi i języka
Kuchnia Einsteina
Kodowanie na dywanie
Zajęcia basenowe i nauka pływania
Zajęcia logopedyczne i obserwacja pedagogiczno-psychologiczna
Raz w miesiącu
Sensoplastyka
Warsztaty „Poznajemy Świat”
Dzień Pasji i Zainteresowań
Realizowanie jednej z czterech kompetencji przyszłości
Warsztaty „Poznajemy Kraków”
Atrakcyjne wycieczki tematyczne i krajobrazowe
Realizacja ogólnopolskich projektów np. „Witaminki”, „Świadomość procentuje” i wiele innych

Z pasji do nauczania - czyli nasza misja

Akademia Małych Einsteinnów to zespół specjalistów, dla których czas z dziećmi jest pasją i misją. Stale poszerzamy swoją wiedzę. Jesteśmy kreatywni, posiadamy bogaty warsztat wiedzy i umiejętności. Podążamy za dziećmi we współpracy z rodzicami
i kadrą specjalistów.

Absolwent Akademii kończąc edukację nauczył się kluczowych kompetencji:

• samodzielność,
  • decyzyjność,
  • odpowiedzialność,
  • przygotowanie do szkoły

OPŁATY

Czesne za miesiąc 1 100 zł (płatne z góry przelewem na konto do piątego dnia każdego miesiąca)
Dzienna stawka żywieniowa 23 zł (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek) Prowadzimy własną kuchnię.
Opłata rejestracyjna (zadatek) 750 zł
Wyjazdy poza przedszkole: teatr, muzeum, basen, zoo itd.,
Podręczniki koszt ok 100zł-150zł (1x w roku).

Rozwiń potencjał Twojego dziecka

Akademia to przedszkole, które rozwija i inspiruje Twoje dziecko, tutaj każdy odkrywa świat po swojemu!

Zapisz swoje dziecko