Nasze wartości

Akademia to miejsce gdzie twoje dziecko czuje się kochane, akceptowane, bezpieczne i wspierane.

1.

POROZUMIENIE BEZ PRZEMOCY I WSPARCIE RODZICIELSTWA BLISKOŚCI

Organizujemy zajęcia dydaktyczne w małych grupach, skupiając się na indywidualności i rozwoju dziecka.

Wspieranie od najwcześniejszych lat ciekawości, życzliwości i relacji z innymi jest kluczem do zdrowego, szczęśliwego życia naszych przedszkolaków.

2.

RODZICE TO NASI
NAJWAŻNIEJSI PARTNERZY

Rodzice w Akademii czują się wspierani i szanowani w ich niezwykłe inspirującej roli pierwszych nauczycieli.

Nauczyciele i rodzice dzielą się swoją wiedzą, rodzice są codziennie angażowani w rozwój i naukę swojego dziecka.

3.

ZABAWA TO PODSTAWA

Pedagogika zabawy to dla nas najważniejsza metoda, która daje radość, uczy, bawi i wychowuje.

Akademia jest wyposażona w certyfikowane, bezpieczne i barwne zabawki. Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.
Każda szafka kryje wspaniałą przygodę.

4.

DBANIE O CIAŁO I ZDROWIE

Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze.
Dysponujemy własną kuchnią gdzie przygotowujemy dzieciom zdrowe i smaczne posiłki.

Zajęcia nauki pływania raz w tygodniu.
Zła pogoda to nie przeszkoda! Codziennie wyjścia na spacer lub plac zabaw.

5.

BUDOWANIE RELACJI & UMIEJĘTNOŚCI
W PRACY W GRUPIE

Adaptacja oparta na zaufaniu, jest procesem który wymaga czasu. Akceptujemy i wspieramy wachlarz emocji dziecka i rodzica.

Nasze dzieci pochodzą z różnych krajów i kultur co uczy nas wzajemnej tolerancji i akceptacji.

6.

PLANOWANIE PRZYSZŁOŚCI

Codzienne zajęcia języka angielskiego prowadzone przez Native Speakera metodą Total Physical Response.

Holistyczne spojrzenie na rozwój dziecka dzięki obecności logopedy, psychologa i wykwalifikowanej kadry.

7.

INTELIGENCJA EMOCJONALNA
I INDYWIDUALIZM

Nauczyciele „podążają” za dziećmi, odkrywając ich naturalny potencjał i uzdolnienia.

Dziecko ma prawo do wyrażania własnego zdania, nie krytykujemy a szanujemy.

8.

INTELIGENCJA FINANSOWA
I ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

Skrupulatnie przygotowujemy dzieci
do podejścia nauki w szkołach podstawowych.

Tworzymy projekty edukacyjne skupiające się
na rozwoju inteligencji finansowej.

Rozwiń potencjał Twojego dziecka

Akademia to przedszkole, które rozwija i inspiruje Twoje dziecko, tutaj każdy odkrywa świat po swojemu!

Zapisz swoje dziecko