Akademia Małych Einsteinów to sieć rodzinnych, kameralnych i nowoczesnych przedszkoli. Jest to miejsce, gdzie dziecko czuje się: kochane, akceptowane, bezpieczne i zaopiekowane. Jesteśmy nastawieni na rozwój osobisty naszych wychowanków. W naszych szeregach pracuje wykwalifikowana kadra nauczycieli i pedagogów, którzy stwarzają dzieciom możliwości do rozwijania potencjału twórczego, poprzez wyzwalanie jego aktywności własnej. Tym samym stosujemy nowe szersze spojrzenie na edukację i wychowanie najmłodszych we współczesnym świecie, oparte na wdrażaniu metod pracy wspierających holistyczny rozwój dziecka, czyli całościowe spojrzenie na rozwój dziecka. Współpracujemy z logopedą jak i psychologiem. 

“Idea tworzenia kameralnych, rodzinnych miejsc w których każde dziecko jest dla nas indywidualnością przyjęła się doskonale. Mamy wielu zadowolonych klientów”- Sabina Madej – Lider Akademii Małych Einsteinów

Nasze przedszkola są kameralne (tworzymy małe grupy dzieci max. 10 osób skupiając się na indywidualności i rozwoju dziecka), wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty. Wszystko po to, by stworzyć najlepsze warunki dla rozwoju dziecka. 

“Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Każda szafka kryje wspaniałą przygodę”.

Zapewnimy ciekawą pod względem dydaktycznym przestrzeń do zabawy, a swoje działania opieramy na przemyślanej edukacji. 

Opieka i edukacja – nasze metody

 • Metody Marii Montessori,
 • Metoda Domana: Bity Inteligencji,
 • Metoda Dobrego Startu,
 • Ruch Rozwijający Metodą Weroniki Sherborne,
 • Program: “Moja supermoc- uważność i spokój żabki. Mindfulness dla dzieci” – E.Snel,
 • Pedagogika zabawy,
 • Metoda Batii Strauss spotkania z muzyką na żywo,
 • Dziecięca Matematyka prof. Edyty Gruszczyk – Kolczyńskiej,
 • Pozytywna Dyscyplina,
 • Zajęcia języka angielskiego prowadzone metodą Total Physical Response przez Native Speakera,
 • Tworzymy projekty edukacyjne skoncentrowane na rozwoju inteligencji finansowej i emocjonalnej.

Akademia Małych Einsteinów – Współpraca z rodzicami

Akademia Małych Einsteinów przywiązuje dużą wagę do współpracy z rodzicami, którzy mają realny wpływ na funkcjonowanie przedszkola. 

“Rodzice to nasi najważniejsi partnerzy. W Akademii czują się wspierani i szanowani. Nauczyciele i rodzice dzielą się swoją wiedzą. Rodzice są codziennie angażowani w rozwój i naukę swojego dziecka”. – Sabina Madej – Lider Akademii Małych Einsteinów

Przedszkole zatrudnia pasjonatów i specjalistów z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. 

“Nauczyciele, z którymi współpracuję cechują się dużym doświadczeniem, kulturą, wiedzą oraz życzliwością i serdecznością względem podopiecznych” – Sabina Madej – Lider Akademii Małych Einsteinów

Bezpieczeństwo to podstawa funkcjonowania każdego z przedszkoli. Rodzice będąc w domu mogą przyglądać się: jak radzą sobie ich dzieci w przedszkolu, dzięki kamerom zamontowanym w każdej sali. Ponadto, każda sala wyposażona jest w nawilżacze, a także oczyszczacze powietrza.

Wartości i misja 

Jesteśmy przy dzieciach i wspieramy je w odkrywaniu ich własnej drogi, a nie wyznaczamy im jakąś według własnych wyobrażeń. Inspirujemy, a nie stymulujemy. Tworzymy ciekawe środowisko, pokazujemy świat, nie nauczamy i nie popędzamy. Wpajamy wartości ale przykładem nie dydaktyką. Wspólnie z rodzicami wychowujemy zdrowych, aktywnych, wrażliwych, samodzielnych, radzących sobie z problemami codziennego życia młodych ludzi. Staramy się, aby nasze dzieci rozwijały swoją inteligencję. Zdobywały wiedzę ale również były wrażliwe na problemy innych rówieśników oraz tolerancyjne względem różnych kultur.

W naszym przedszkolu nie ma dzieci ”niegrzecznych”– za to są pewne siebie, komunikatywne, walczące o swoje racje, zmęczone, a czasem głodne. Dla nas problem to wyzwanie, w którym kadra pedagogiczna chętnie potowarzyszy podczas jego rozwiązania.

“Świadczymy wysoką jakość usług, cechuje nas profesjonalizm i oddanie dzieciom. Dbamy o potrzeby najmłodszych, a także wnikliwie słuchamy Rodziców. Akademia to miejsce w którym szanujemy osobowość dziecka i potrzeby rodziców. “Podążamy” za dziećmi, wchodzimy do ich “dziecięcego świata” odkrywając ich naturalny potencjał i uzdolnienia”. – Sabina Madej – Lider Akademii Małych Einsteinów

Znajdujemy się w różnych zakątkach Krakowa:

➡️ Akademia Małych Einsteinów – Marchołta

➡️ Akademia Małych Einsteinów – Kurzei

➡️ Akademia Małych Einsteinów – Szklane Domy

➡️ Akademia Małych Einsteinów – Reduta 

➡️ Akademia Małych Einsteinów – Centralna

Bądź na bieżąco z Nami i ➡️ polub nasz profil FB