Nasz profesjonalny zespół kucharzy i dietetyków, pracujący w naszym własnym zapleczu kuchennym, zapewnia elastyczność i świadome kreowanie menu, wspierając zdrowy rozwój, naukę i zabawę naszych dzieci oraz zadowolenie świadomych rodziców.

Bezpieczeństwo i gwarancja jakości dań

Dedykowana kuchnia i zespół doświadczonych kucharzy.

Kontrolujemy standardy bezpieczeństwa i higieny w zakresie przygotowywania posiłków.

Wszystkie dania są przygotowywane lokalnie w nowoczesnej i przestronnej kuchni.

Świadomość żywieniowa

Menu zostało opracowane specjalnie dla Akademii przez dietetyk, skupiającą się na rozwoju dzieci.

Unikamy sztucznych barwników, półproduktów, konserwantów i innych sztucznych dodatków, ograniczamy sól i cukier.

Indywidualne potrzeby

Wszystkie posiłki są dostosowane do indywidualnych potrzeb żywieniowych dzieci, takich jak alergie pokarmowe czy preferencje dietetyczne.

Transparentność

Zapewniamy pewność co do tego, co dzieci jedzą, dzięki bezpośredniemu dostępowi do informacji dotyczących menu oraz używanych składników w naszych posiłkach.

Zamawiając dania korzystamy z aplikacji, umożliwiając transparentność zamówień i cen.

Świeże produkty wysokiej jakości

Produkty takie jak mięso, warzywa i owoce są zamawiane u lokalnych dostawców z pobliskich gmin i wsi w małych ilościach.

Warzywa i owoce codziennie dostępne w każdym przedszkolu

Zero waste

Możliwość zamówienia posiłku dla dziecka, które zostało w domu i odbioru przez rodzica.

Danie zostanie dostarczone do przedszkola w tym samym dniu, w specjalnie opisanym pojemniku.

Edukacja żywieniowa

Edukujemy dzieci na temat zdrowego odżywiania, zachęcając je do wypróbowywania nowych smaków i poznawania różnorodnych produktów spożywczych, poprzez warsztaty kulinarne.

U Wojtusia na talerzu

Tworząc menu zaprosiliśmy do współpracy Panią Michalinę która z wielkim sukcesem zapoznaje rodziców z całej Polski z najlepszymi praktykami żywieniowymi dla dzieci. Tworzy posiłki innowacyjne, zdrowe i smaczne! Praca to jej misja – zupełnie jak dla nas.
Zapraszamy jej bloga kulinarnego
„U Wojtusia na talerzu”

Einstein catering w Twoim domu

Rodzic dziecka zapisanego do Akademii Małych Einsteinów może zamówić obiad i podwieczorek kiedy jego dziecko jest chore i musi zostać w domu.

Przygotowany, zapakowany i opisany posiłek będzie czekał w Akademii, aż w dogodnym dla siebie czasie odbierze go rodzic z przedszkola.

Pracujesz z domu a Twoje dziecko ma zamówiony obiad? Zamów go również dla siebie!

Rozwiń potencjał Twojego dziecka

Akademia to przedszkole, które rozwija i inspiruje Twoje dziecko, tutaj każdy odkrywa świat po swojemu!

Zapisz swoje dziecko