Przedszkole znajduje się na jednym z krakowskich nowo powstałych osiedli w dzielnicy śródmieście. Położone jest tuż przy malowniczym Parku Reduta. Opiekujemy się dziećmi w wieku od 2.5 do 6 roku życia. Dysponujemy własnym placem zabaw w pełni wyposażonym. Budynek zarówno na zewnątrz jak i w środku wyposażony jest w nowoczesny monitoring.

Co nas wyróżnia?

Brudzimy się na zajęciach sensoplastycznych, na logorytmice śpiewamy i krzyczymy najgłośniej jak potrafimy, podczas zajęć „JAKU” zadajemy ogromną ilość pytań, gdy tylko zaczynamy zajęcia dydaktyczne chcemy doświadczać wszystkiego jak najwięcej. Natomiast gdy się bawimy- bawimy się najlepiej jak potrafimy. W naszym przedszkolu nie ma dzieci ”niegrzecznych”– za to są pewne siebie, komunikatywne, walczące o swoje racje, zmęczone a czasem głodne. Dla nas problem to wyzwanie, w którym kadra pedagogiczna chętnie potowarzyszy podczas jego rozwiązania.

Akademia koncentruje się na dwujęzyczności. Codziennie odbywają się zajęcia prowadzone w języku angielskim i są prowadzone przez native speakera. Naszym celem jest nauka języka obcego tak, aby dziecko w sposób najbardziej płynny i naturalny nabywało umiejętności mówienia w języku angielskim.